polaris
Jesteś tutaj: Strona główna Regały na napoje

Regały na napoje – jak wybierać?

 


W przypadku doboru mebli na stoisko z napojami, decydującą rolę odgrywają względy praktyczne. Należy brać pod uwagę przede wszystkim wytrzymałość regałów, ze względu na ciężar opakowań z napojami. Drugie podstawowe kryterium powinna stanowić funkcjonalność, a więc chociażby głębokość półek.

Elastyczność w usytuowaniu półek na regale bardzo ułatwia odpowiednią ekspozycję napojów . Dobrym wyjściem są też wąskie czołowe krawędzie półek – tak by nie zasłaniały produktów i ułatwiały ich wyjęcie. Można użyć „zwykłych” regałów, ale w takim przypadku nie da się ustawić zbyt wielu produktów, ze względu na duże obciążenie i małą głębokość półki.  Dobrym wyjściem jest zastosowanie regałów dyskontowych, tzn. z dodatkową przednią nogą, co znacznie zwiększa nośność. Często na zwieńczeniach gondoli pod kilkoma półkami pozostawia się pustą przestrzeń do wstawienia palety z napojami.

 

Innym sposobem jest stosowanie specjalnych, dedykowanych regałów, lodówek czy POS-ów oferowanych przez producentów napojów. Sprzedaż można zdecydowanie zwiększyć, poprzez dodatkowe miejsca na ekspozycję. Każda placówka powinna być również wyposażona w firmowe lodówki impulsowe ze schłodzonymi napojami w mniejszych opakowaniach. Również stojaki i ekspozytury stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia sklepu, będąc sposobem na efektywne wykorzystanie powierzchni. Najpopularniejsze stojaki przeważnie posiadają niezbyt duże wymiary, żeby nie zastawiać przejść w sklepie.

W wielu sklepach, szczególnie tych o większej powierzchni, bardzo często napoje wystawia się wprost na paletach. W mniejszych placówkach najczęściej spotykanym rozwiązaniem są wzmocnione półki ażurowe o większym dopuszczalnym udźwigu.


Źródło: www.norco.pl/112-regaly-na-napoje


 

Nasza oferta

Realizacje

Galeria

Zaufali nam już:

Partnerzy handlowi

Tel. 76 842 19 56

Sprzedaż ratalna

Godziny otwarcia

Skup urządzeń

Liczba osób online

We have 59 guests online